Botan - Love with two!!

26. července 2009 v 11:51 | RimaTooya |  Me-Story
Dnes mám skwělý den tolik užas...story s moijí oblíbenkiní Botan
ale dost divný když jsem jsi to přečetla
že by kurama byl- tentokrát ten zlej
a karasu ten hodnejj ..
jůůjky!!
malinko jsem tuhle povídku přejmenovala jinakx:__X

Love Witch Two!!

Bylo krásné odpoledne. Vítr si pohrával s listím stromů a stejně tak s modrými vlasy fialooké dívky, která seděla na útesu Šibeničního ostrova. Mořské vlny se rozbíjely o skály jako by byly ze skla, které se při rozbití rozletí na všechny strany.
,,Botan-chan" křiknutím ji vytrhl z myšlení červenovlasý chlapec, který běžel směrem od hotelu
,,Kurama? Co se děje?" Ptala se modro vlasá dívka jako by ji zelenooký chlapec právě probudil z nejhlubšího snu.
,,Co co se děje? Copak si zapoměla? Dneska zápasí Toguro tým."
,,Nee nezapoměla sem." řekla s poloůsměvem Botan a poškrábala se na hlavě.
Potom oba dva rychle vyrazili za ostatními, kteří už byli dávno na stadionu a čekali až začne zápas.Ve chvíli, kdy dorazili právě skončil Buiho zápas. Kurama si povzdychl ,,Ach jo….škoda, že jsme nedorazili dřív. Chtěl sem vidět jak bojuje." Botan se začala hned omlouvat, že je to její vina, ale Kurama, protože to byl gentelman tak jen řekl že to nevadí, že takových zápasů ještě bude hodně.

V tom začala hlasatelka Juri vyhlašovat další soutěžící.v ,,A dalším soutěžícím za tým Toguro je Karasu." Davy fanoušků Toguro týmu začali jásat a Karase povzbuzovat.
,,A s Karasem bude za tým Haroa bojovat Renkotsu." Tentokrát davy lidí nebo spíš démonů zareagovaly úplně opačně než při Karasovi. Karasu se mírně uchechtl, ale protože měl masku nebylo nic vidět. Začal si prohlížet davy diváků. Po chvilce spatřil Urameshiho tým jak pozorně sleduje co se bude dít. Pak sklouznul pohledem na Botan a jejich pohledy se střetly. Botan se začervenala a raději se začala dívat do země. Na což Karasu reagoval pousmátím.
,,Boj" křikla do mikrofonu rozhodčí Juri. A na tohle slovo jako na povel Renkotsu vyskočil a jeho železné drápy se vytasily a zablýskly v záři světla. Když už ho od Karase dělilo jen pár metrů a mohl by se stát vítězem tak Karasu mávl rukou, jeho vlasy se zaleskly ve slunečním světle a kolem Renkotse se objevilo několik malých bomb, které vybouchli při střetnutí s Renkotsovým tělem a jeho tělo roztrhaly. Celý ring se zalil červenou tekutinou.
Karasu se ještě jednou podíval na Botan, která byla vyděšená z toho co právě viděla a jejich pohledy se znovu střetly. Botan měla pocit jakoby jí Karasovy oči chtěli říct, že se nemusí ničeho bát, že jí neublíží.
Toho pohledu si všiml i Kurama, který se na černovlasého mladíka podíval hnusným až vražedným pohledem.
,,Myslíš si, že je jen tvoje? To se ještě uvidí." řekl Karasu tak, aby to slyšel jen on sám. Pak odešel z ringu, sedl si na trávu a sledoval pokračování zápasu mezi týmem Haroa a jeho týmem. Chvilkami se díval na Botan nebo na Kuramu, který po něm vrhal stále stejné pohledy.

Když už se blížil poslední zápas tak už měl Kurama plný zuby toho jak se Karasu na Botan koukal. Rozhodl se, že ji musí nějak dostat pryč a věděl, že to nebude moc těžké, protože Botan nevypadala z jeho pohledu dvakrát nadšená. Tak si vymyslel menší lež.
,,Botan." řekl Kurama po chvilce rozmýšlení
,,Hmm.."odpověděla dívka jako důkaz, že slyší
,,Zapomněl sem si něco v hotelu a musím se proto vrátit. Půjděš se mnou?"
,,Jasně."odpověděla, protože měla Karasova pohledu plné zuby a byla ráda že aspoň na chvíli se na ní nebude dívat. Kurama po této odpovědi oddechl, ale černovlasému mladíkovy, který seděl v aréně na trávě a pozoroval je, se to moc nelíbilo.

Za nedlouho byla Botan s Kuramou v hotelu.
,,Tak co jsi si zapomněl? Když si pospíšíš tak konec zápasu možná stihneme." řekla Botan popohánějíc červenovlasého mladíka
,,Nic sem si nezapomněl a na stadion se už nevrátíme" odsekl Kurama a sevřel ruce v pěst.
,,Všimla sis jak se na tebe Karasu dívá?" zeptal se pochvíli Kurama
,,Ano" odpověděla tiše Botan
Kurama se k modro vlasé dívce pomalu přibližoval. Když od ní byl asi půl metru tak chtěla Botan udělat krok v zad, ale to už ji Kurama chytil za ruce, přitáhl si ji a objal ji.
,,Kuramo…," řekla Botan a hlas se jí třásl
,,Nechci, aby se na tebe takhle díval," řekl Kurama a přitáhl si ji blíž
,,Miluji tě!" přerušil po chvilce Kurama ticho
,,Cože?" vyděsila se Botan
,,Miluji tě, Botan!"
Když to Kurama dořekl tak ho Botan vší silou odstrčila a utekla. Po asi půl hodině bloudění po ostrově doběhla k moři, kde si sedla na velký kámen, který se tyčil na rovné písečné pláži. Přemítala si co se ten den stalo, Karasovi krásné něžné oči a to co jí před chvílí řekl Kurama. Po chvilce se zaposlouchala do šumění moře, které jakoby zpívaly píseň. Smutnou píseň. Tak to aspoň Botan připadalo. ,,Ráno ta píseň zněla veseleji," řekla sklesle Botan

Po chvíli poslouchání moře se za jejími zády objevil někdo koho nečekala.v ,,Karasu?" divila se
Karasu přišel k Botan blíž a utřel jí slzu, která se třpytila na její tváři. Botan si jí předtím vůbec nevšimla. Neměla důvod k pláči.
,,Vím, že tě Kurama odvedl proto, abych se na tebe nedíval, ale nesmíš dovolit, aby za tebe rozhodoval v lásce." Po téhle větě ji Karasu objal. Botan se v jeho náručí cítila mnohem líp než v Kuramově. Objalo ho taky a to pro Karase hodně znamenalo.
,,Botan-chan," řekl Karasu něžným hlasem
,,Nevěděla sem, že umíš být tak něžný."
,,K tobě budu vždycky něžný," řekl a sundal si masku
Pak jí zvedl hlavu, něžně ji chytil za bradu a ….. ,,Miluji tě Botan."
Když už ji chtěl políbit a Botan se nějak moc nebránila, tak z keře, který byl v lese kousek od moře vyskočil Kurama a Karase srazil k zemi.
,,Myslíš si, že ti ji jen tak nechám?" řekl naštvaně Kurama a díval se na černovlasého mladíka vražedným výrazem. Ještě vražednějším než tenkrát na stadionu.
,,Ne, nemyslím," řekl Karasu. Už, už chtěl Kurama Karasovi vrazit, ale Botan ho chytla za ruku a začala ho prosit aby to nedělal a slzy jí při tom tekli po tváři.
Po chvilce rozhodování se Kurama rozhodl, že Karase pustí. Stoupl si a chtěl Botan obejmout, protože nesnesl pohled na její slzy a chtěl ji utěšit. Ona ho však jen odstrčila a utekla.
Teď už byl na pláži jen Kurama a Karasu, který se zrovna zvedal ze země a nasazoval si masku. Kurama se na něj podíval opovrhavým pohledem. Karasu mu ho opětoval a odešel. Kurama se ještě chvíli díval tím směrem, kterým Botan utekla a chvíli se rozmýšlel jestli nemá jít za ní. Nakonec odešel zpět do hotelu, kde byl Yusuke s ostatními.
"Kuramo," řekla Keiko ve chvíli, kdy Kurama dorazil do pokoje. "Co je?" "Nevíš kde je Botan?"
Promiň, ale nemám ani ponětí, řekl Kurama a raději se začal dívat na skleněnou vázu. Bál se, aby jeho oči nic neprozradily. "Půjdu si lehnout," zívl si Kurama. "Dobrý den Koenmo-sama," pozdravila Botan, když ráno vešla do Koenmovy kanceláře. "A…Botan-san. Co chceš?" řekl otráveně Koenma. "Už nechci být Yusukeho asistentkou." "Hmmmmm…… je to kvůli Kuramovi a Karasovi?" "Vy o tom víte ?" divila se Botan. "No jasně," řekl se šťastným výrazem ve tváři Koenma. "Ano, je to kvůli nim." "Promiň, ale teď mají všichni moc práce a nemám nikoho volného. Musíš to vyřešit sama ." Botan se zatvářila nešťastně a s nepořízenou odešla. Chodila zamyšleně po celém ostrově. "Koho si vybrat? Karase nebo Kuramu?" řekla si v duchu Botan. Když dorazila do hotelu byla už tma.
"Botan-chan, jsi v pořádku? Kde jsi byla?" ptala se starostlivá Keiko hned, co uviděla Botan. "Jsem unavená. Půjdu si lehnout," řekla modro vlasá dívka a odešla do vedlejší místnosti.
"Měli bychom něco podniknout, ne?"
"Jo, ale co, Keiko?" zeptal se Kazu.
"Mno.. mohli bychom zajít do kina," navrhl Yusuke.
"No jasně. Hned vedle stadionu," odpověděl obratem Yusuke.
"Tak fajn, jdem!" řekla nadšeně Keiko.
"Já s vámi nepůjdu. Nemám náladu," řekl znuděně Kurama.
"Tak si dělej, co chceš. My se rozhodně nudit nebudeme," řekl Yusuke, který byl na Kuramu naštvaný, protože opovrhl jeho geniálním nápadem jít do kina.

Před hotelem Karasu potkal Urameshiho tým s děvčaty, ale Kurama a Botan nikde. Tak se podíval do okna v posledním patře. A v něm spatřil Kuramu, jak zadělává rolety v pokoji, který byl vyhrazen pro Botan. Karasu se rozběhl směrem k hotelu, a pak rychle po schodech nahoru.

Mezitím se Kurama naklonil k modro vlasé dívce, která spala docela tvrdým spánkem a políbil ji. Botan se hned probudila a chtěla mladíka odstrčit. Ten ji však chytil za ruce a přitiskl na postel.
"Kuramo, pusť mě!!" křikla Botan poté, co ji Kurama přestal líbat.
"Nepustím! Teď jsi jen moje." A začal ji divoce líbat.

V tom do pokoje vrazil Karasu, který musel vykopnout dveře, aby se dostal dovnitř. Bez váhání Kuramu shodil z postele, chytil ho za košili, kterou měl téměř celou rozepnutou a praštil s ním o zeď tak velkou silou, že Kuramovi vytekla z pusy krev stejné barvy jako byly jeho vlasy.
"Už se jí nikdy ani nedotkneš!" řekl naštvaně Karasu a několikrát Kuramovi vrazil, na což se červenovlasý mladík skácel a zůstal ležet v bezvědomí na zemi. Karasu si sundal masku a šel k Botan, která seděla na posteli ještě trochu v šoku. Sedl si k ní, objal ji a začal ji hladit po vlasech.
"Už je dobře, už ti neublíží. O to se postarám," řekl laskavým hlasem. A Botan se trochu uklidnila.
"Děkuji, Karasu," řekla tiše. Po krátké odmlce řekla: "Já už si vybrala, Karasu." "Hm… a koho?" zeptal se, i když věděl odpověď, ale chtěl ji slyšet přímo od Botan. "Tebe," při tomhle slovu se mu podívala do očí, a protože neměl masku, tak ho políbila. Karasu byl hodně překvapen. Chvíli se na ni díval, ale pak zavřel oči a vychutnával si to, že je konečně s dívkou, kterou miluje z celého srdce. Hned druhý den oba odjeli na lodi zpět do lidského světa a svou práci hodili za hlavu, což se Koenmovi ani Toguro týmu moc nelíbilo. Ať je přemlouvali jak chtěli, lásce přikázat nemohli.The

konec!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MisaAman.. MisaAman.. | 26. července 2009 v 13:32 | Reagovat

:-? ouha!!Chudinka Botan
umím jsi to řpestavit
ale mohlaby jsi vymslet tak-tež podobnou povídku xD alelepšé a¨zdlouhavějšíxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama